LAGO Stone & Furniture ir augošs un dinamisks uzņēmums, kas nodarbojas ar akmens izstrādājumu un mēbeļu izgatavošanu. Kopš darbības uzsākšanas 2003. gadā, mēs par prioritāti esam izvirzījuši klientu vēlmju piepildījumu. Mēs ražojam un piegādājam izstrādājumus, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem un atbilst projektam, turklāt strādājam tā, lai iekļautos darba izpildes termiņos un plānotajās izmaksās.

LAGO Stone & Furniture savus klientus nodrošina ar pilnu pakalpojumu klāstu, sākot ar projekta izstrādi un saskaņošanu, risinājumu un tāmju saskaņošanu, materiālu piegādi, apstrādi un beidzot ar montāžas darbu veikšanu. Mēs izpildām pasūtījumus tā, lai klients ir apmierināts procesa gaitā un gandarīts projekta noslēgumā.

Komandā esam pulcējuši godprātīgus sava amata meistarus, kas savas prasmes apliecina ar saviem darbiem. Varam teikt, ka mūsu darbinieki ir LAGO Stone & Furniture lielākā vērtība, jo tieši viņi ir veicinājuši mūsu klientu pozitīvo pieredzi sadarbībā ar mūsu uzņēmumu. Mums ir svarīgi, lai mūsu piegādātās mēbeles, durvis un akmens virsmas klientiem kalpo ilgtermiņā, tādēļ nodrošinām arī nepieciešamos servisa pakalpojumus pēc darbu veikšanas.